بیمه عمر ایران یا بیمه مان چیست؟؟؟؟

بیمه عمر و تامین آتیه ایران یا بیمه مان در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، مهمتر اینکه شامل پوششهای بیمه ای بسیار زیادی از قبیل اتفاق ناگواری مثل حادثه و فوت تا 300برابر مبلغ حق بیمه، نقص عضو،انواع سرطان از کار افتادگی و یا پیوند اعضا حیاتی ، سکته قلبی مغزی و ام اس اتفاق بیوفتد، بیمه مان پشتوانه شما خواهد بود .
این نوع بیمه "بیمه عمر" یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر جهان است که با اضافه نموندن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفدارن بیشتری را در اکثر کشورها به خصوص ایران به خود جلب می کند.

در این طرح افراد"بیمه گذار" با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و یا یکجا تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای خود، از پوشش های بیمه نامه عمر نیز برخوردار خواهند شد.

 

نحوه پس انداز و عملکرد در بیمه عمر و تامین آتیه

شما میتوانید بخشی از درآمد ماهیانه خود را که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید و یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنید مانند خرید پیتزا کشیدن قلیان و سیگارو.... به بیمه عمر و تامین آتیه اختصاص دهید و اطمینان داشته باشید که این پس انداز به طور منظم برای شما سرمایه گذاری می شود .

مهمتر اینکه اگر خدای ناکرده حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و یا بیماری های خاص (سکته قلبی مغزی یا ام اس )اتفاق بیوفتد، بیمه حامی شما خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد .
بیمه عمر حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته های شما انباشته می نماید، این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه ریزی آینده شما خواهد بود.
بیمه ایران با توجه به داشتن سوابق متعدد و درخشان در زمینه ی بیمه ی عمر و استفاده از نخبگان بیمه و دانشگاه پس از بررسی های فراوان بیمه نامه عمر جدیدی به نام بیمه مان را عرصه نموده تا بتواند دغدغه ی خانواده را برطرف نموده و آسایش فردای شما را تضمین نماید.

 

مزایای بیمه مان (بیمه عمر ایران)

پرداخت تا سقف 300/000/000ریال بصورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن به بیماری سرطان.
پرداخت 200/000/000 ریال بصورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن به یکی از امراض خاص یا پیوند اعضاء اصلی بدن.
پرداخت حادثه50/000/000ریال بصورت بلاعوض در هر سال یکبار بعنوان هزینه پزشکی بیمارستانی در صورت حادثه.
فوت و نقص عضو ، مستمری و حادثه
پرداخت غرامت فوت عادی تا سقف2/000/000/000 ریال.
پرداخت غرامت فوت حادثه تا سقف4/000/000/000ریال.
پرداخت غرامت نقص عضو و از کارافتادگی دائم کلی و جزئی تا سقف1/000/000/000ریال
پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه بدلیل از کارافتادگی کامل و دائم.
پوشش پرداخت مستمری در صورت از کار افتادگی به مدت ۱۰ سال.
پوشش آخرین سال حیات (End stage) تا سقف 500/000/000 ریال.

پوشش رایگان فوت بر اثر حادثه پیش از تکمیل در خواست بیمه نامه تا سقف 50/000/000 ریال بمدت ۷ روز